Dzisiejszej nocy w miejscowości Boża Wola w powiecie legionowskim na Mazowszu po raz kolejny strażacy wyjechali do akcji. Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o płonącej komórce z drewnem. Pożar wybuchł na jednej z posesji przy ulicy Klonowej.

Ogień zniszczył nie tylko komórkę- nadpalone zostały także dwa budynki mieszkalne znajdujące się w bezpośrednim pobliżu szopy.

Na miejscu pracowało kilka zastępów Straży Pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego a także Policja. W wyniku pożaru ucierpiała jedna osoba, która potrzebowała pomocy ZRM- czytamy na łamach portalu Warszawa w Pigułce.

Jak donosi Gazeta Powiatowa, zaledwie cztery dni temu, 27. października, w tej samej miejscowości płonęły dwie hale magazynowe. Straż Pożarna odebrała zgłoszenie o godzinie 17.13. W akcji gaśniczej brało ucział aż 18 zastępów Straży. Na szczęście we wtorkowym pożarze nikt nie ucierpiał.

Źródło: screen tvn24.pl
Pożar hali magazynowej, Źródło: screen tvn24.pl

Nasuwa się pytanie czy dwa ogromne pożary w jendej miejscowości w tak krótkim czasie to dzieło przypadku? Na to pytanie szuka odpowiedzi Policja, która ustala przyczyny obu pożarów.

Źródło: screen tvn24.pl
Pożar hali magazynowej, Źródło: screen tvn24.pl

Warto wiedzieć: Rządzący ponownie wprowadzili po kryjomu nowy zakaz. Polacy nie kryją ogromnego oburzenia całą sytuacją


Bądź na bieżąco z "Życiem": Andrzej Duda o wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Jaka jest jego decyzja


To Cię zainteresuje: Rząd zwołał pilna konferencje prasową. Są nowe obostrzenia. Sytuacja jest niepokojąca