Bardzo niecodzienne wydarzenie miało miejsce ostatnio na warszawskiej Woli. Policjanci otrzymali zaskakujące zgłoszenie i udali się na miejsce. Mężczyzna złamał zakaz sądowy – teraz grozi mu kara pozbawienia wolności!

Sytuacja miała miejsce wczoraj na warszawskiej Woli. Funkcjonariusze policji tuż przed północą otrzymali zgłoszenie od starszej kobiety, że ktoś próbuje włamać się do jej mieszkania.

Natychmiast podjęli czynności i udali się na miejsce.

Mężczyzna usłyszał osiem zarzutów

Jak się okazało, „włamywaczem” był 37 – letni syn kobiety znajdujący się pod wpływem alkoholu. Jak wynika z relacji kobiety, jej syn nachodził ją i wszczynał kłótnie od lutego – groził jej nawet pozbawieniem życia!

Ponadto, mężczyzna prędzej już był karany w tej sprawie i wyrokiem sądu miał nie zbliżać się do matki – zakaz ten jednak łamał.

Teraz usłyszał aż osiem zarzutów i odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Grozi mu nawet pięć lat pozbawienia wolności.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: KIEDY SĄSIADKA ZDRADZIŁA MI TEN SPOSÓB, NIE MOGŁAM W TO UWIERZYĆ. OD KIEDY SPRAWDZIŁAM JEGO SKUTECZNOŚĆ, POLECAM WSZYSTKIM. WYSTARCZY TOREBKA HERBATY

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DANUTA MARTYNIUK NIEZALEŻNIE OD SYTUACJI WYGLĄDA JAK DAMA. TOREBKA, KTÓRĄ ZAŁOŻYŁA NA ROZWÓD SYNA, KOSZTOWAŁABY GO TYLE, CO KILKUMIESIĘCZNE ALIMENTY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: MAŁY GEST DOBROCI WOBEC SCHOROWANEGO SENIORA ZAOWOCOWAŁ WIELKIMI CZYNAMI. 18-LETNIA KELNERKA BYŁA ZDUMIONA, JAK ODPŁACONO JEJ ZA CODZIENNĄ PRACĘ