Uwaga! To ważna informacja dla mieszkańców Warszawy! Już w ten weekend odbędzie się bieg publiczny, w związku z czym nastąpią liczne ograniczenia w ruchu. Koniecznie przeczytaj, jakie ulice będą zamknięte bądź częściowo ograniczone.

Już w ten weekend, 26 i 27 września odbędzie się Orlen Maraton Warszawski. Trasa uczestników będzie liczyła 5 km i przebiegnie najbardziej popularnymi ulicami stolicy na Śródmieściu.

Liczne utrudnienia w ruchu

Maratończycy przebiegną ową trasę 8 razy. Zawodnicy będą startowali w czterech turach: pierwsza z nich w sobotę o 16, ostatnia zaś w niedzielę o 13.

W weekend zamknięte dla ruchu będą ulice: Ossolińskich, Focha, Krakowskie Przedmieście (na odcinku od ul. Świętokrzyskiej do Miodowej), Miodowa, plac Krasińskich, a także jezdnia przed Teatrem Wielkim.

Zwężone zaś będą: ul. Wierzbowa, Moliera i Bonifraterska.

Nastąpią także zmiany w parkowaniu – nie będzie można zaparkować na Placu Teatralnym, na ul. Moliera, Ossolińskich i Miodowej.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: KIEDY SĄSIADKA ZDRADZIŁA MI TEN SPOSÓB, NIE MOGŁAM W TO UWIERZYĆ. OD KIEDY SPRAWDZIŁAM JEGO SKUTECZNOŚĆ, POLECAM WSZYSTKIM. WYSTARCZY TOREBKA HERBATY

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II WYSPOWIADAŁ SIĘ U NIEZWYKŁEGO KAPŁANA, ŻEBRAKA ŻYJĄCEGO NA ULICY. TO WYDARZENIE ZMIENIŁO ŻYCIE DUCHOWNEGO. O CO CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: MAŁY GEST DOBROCI WOBEC SCHOROWANEGO SENIORA ZAOWOCOWAŁ WIELKIMI CZYNAMI. 18-LETNIA KELNERKA BYŁA ZDUMIONA, JAK ODPŁACONO JEJ ZA CODZIENNĄ PRACĘ