Nietypowe wydarzenie w samym centrum Warszawy. Świadkowie zdarzenia zapamiętają ten dzień na bardzo długo… Pod blokiem stało aż siedem karetek! Dlaczego? Co tam się stało?

Świadkowie tego niecodziennego wydarzenia nawet nie potrafią tego skomentować! Wczoraj, na warszawskiej dzielnicy Praga – Północ, dokładnie na ulicy Ząbkowskiej 7 doszło do niecodziennego wydarzenia.

Bójka kierowcy karetki!

Kierowca karetki, który jechał pojazdem na sygnale nagle musiał ostro zahamować, ponieważ samochód przed nim skręcił w bramę. Prowadzący karetkę mocno się zdenerwował i pojechał za samochodem.

- Kierowca karetki poleciał za sąsiadką. No ale że na podwórku stała ekipa więc wszyscy się zebrali żeby go pogonić- mówi świadek zdarzenia.

Kierowca karetki nie odpuścił i wezwał swoich kolegów do pomocy – stąd właśnie nagle przed blokiem zjawiło się siedem karetek! Musiała interweniować policja!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: JAK CZUJE SIĘ JERZY STUHR PO PRZEBYTYM NIEDAWNO UDARZE? ZNANEGO AKTORA PO TRUDNYM CZASIE POKAZAŁ JEGO SYN, MACIEJ STUHR, ZDJĘCIA TRAFIŁY DO INTERNETU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZTERNASTA EMERYTURA JUŻ W 2021 ROKU. NIE KAŻDY BĘDZIE MÓGŁ SIĘ CIESZYĆ DODATKOWYM DOCHODEM. TRZEBA SPEŁNIĆ ODPOWIEDNIE WARUNKI, JAKIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: CAŁKIEM NOWY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA. MAZOWSZE PONOWNIE W CZOŁÓWCE. TE DANE NIE SĄ ZBYT OPTYMISTYCZNE