Afrykańskie upały to już przeszłość dla mieszkańców stolicy. Pogoda w Warszawie coraz mocniej zaczyna przypominać jesień. Czy to pierwszy zwiastun zimy?

Niestety, nieuchronnie zbliżamy się do jesieni i mieszkańcy stolicy mocno to odczują w czwartek 10 września. Wschód słońca nad Warszawą miał miejsce o 6.02 i czwartek będzie trwał niecałe 13 godzin, co oznacza, że znacznie się skróci.

Od wczesnego poranka nad Warszawą będzie panować spore zachmurzenie, a słońce wyjdzie zza chmur dopiero dobrze po godzinie 10, jednak nie będzie nas raczyć swoim ciepłem zbyt mocno.

To skutek dość niskich temperatur – rano na termometrach zobaczymy około 17 stopni, a temperatura wzrośnie do 20 stopni w ciągu dnia.

Smutna pogoda w Warszawie w czwartek 10 września. Będzie pochmurno

Niestety, synoptycy nie mają dobrych wieści – będzie pochmurno niemal cały dzień, a słońce wyjdzie tylko na kilka chwil. Nad Warszawą nie pojawi się jednak deszcz.

Wszystko wskazuje na to, że to koniec upałów rodem z Afryki, gdyż temperatura będzie spadać po godzinie 16.00, aby wieczorem dojść tylko do 13 stopni Celsjusza.

Zachód Słońca przewidziano na 19.03. Będzie również wiać, szczególnie po południu, a porywy dojdą do 20 km/h. Dopisywać będzie jednak ciśnienie – osiągnie około 1007 hPa.

Jak informował portal "Życie": TA KWESTIA NURTUJE KAŻDEGO CZŁOWIEKA, WYJAŚNIŁ JĄ OSTATECZNIE ZNANY SPECJALISTA. TO, CO DZIEJE SIĘ Z CZŁOWIEKIEM W CHWILI PRZEJŚCIA JEST NIESAMOWITE

Przypomnij sobie: MŁODZI PODPALACZE ZATRZYMANI PRZEZ POLICJĘ! ROBILI TO DLA ZABAWY, WYWOŁALI OGROM ZNISZCZEŃ, WSZYSTKO TRAFIŁO DO INTERNETU

Portal "Życie" pisał również: SCENY NICZYM Z FILMU W JEDNEJ Z POLSKICH MIEJSCOWOŚCI! ŻYWIOŁ ZWYCZAJNIE ZASKOCZYŁ MIESZKAŃCÓW, WSZYSTKO ZNALAZŁO SIĘ W INTERNECIE